Видое Смилевски - Бато б.б, Тетово

АДРЕСА

ул. Видое Смилевски - Бато б.б. Тетово
(Позната како улица индустриска, веднаш до книжара ЕКОС)

GPS КООРДИНАТИ

ТЕЛЕФОН

+(389) 78 221 998

Е-ПОШТА

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон. - Пет.:  10:00 - 19:00 ч
Сабота: 10:00 - 19:00 ч
Недела: Неработен

ЗА КОМПАНИЈАТА

ЕФИКАСНА И ИСКРЕНА
КОМПАНИЈА ЗА ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ

Дуос Мебел е компанија која се занимава со производство на висококвалитетен и ултра модерен мебел од сопствено производство.

Дуос Мебел може да се соочи и да ги задоволи сите ваши потфрлања во врска со планирање, производство и монтажа на мебел по мерка.

Нашиот високо-квалификуван персонал е на располагање за да Ви помогне во вашиот избор и да Ви препорача најпогодни решенија за мебел со цел да ги задоволи Вашите потреби, но воедно и да одговараат на животната средина. Исто така, да Ви понуди најдобра комбинација според Вашиот вкус, параметри и барања.

Покрај тоа, да можете да уживате во различните услуги кои ги обезбедуваме при постојана и трајна поддршка, почнувајќи од фазата на планриање, до производство, па се до монтажа на вашиот мебел.

Ние сме тука да го создадеме совршениот простор за Вашето секојдневие!
Ние во Дуос Мебел сме водени од желбата да создадеме за вас убав и пријатен дом кој ќе ја носи уникатноста на вашата личност и се одликува со стил и удобност.

Компанијата за мебел Дуос Мебел нуди стилски мебел за вашата кујна, спална соба, дневна соба, детска соба, бања, канцеларија или деловен простор и како и за вашиот хотел. Главната задача што си ја поставивме е да произведуваме квалитетни производи по пристапни цени. Мебелот е направен по нарачка, каталог и индивидуален проект на клиентот.

Материјалите и механизмите што ги користиме во производството се карактеризираат со висок квалитет и издржливост, затоа што работиме со најистакнатите производители на репроматеријали и механизми во индустријата за мебел. Богатството на боите и структурите што ги нудиме ни овозможува да не се ограничуваме во вашата имагинација.

Коректноста е една од главните квалитети на Дуос Мебел. Ние ги исполнуваме барањата во точните рокови, а ги формираме крајните цени на мебелот по нарачка од вистинската вредност на материјалите и, се разбира, трудот што го вложуваме во изведбата.

Иновативниот и ергономски дизајн на нарачаниот мебел, креативниот пристап за изнаоѓање на нестандардни решенија во дизајнот на мебел и комплетните решенија за внатрешен дизајн, станаа нашата повикувачка особина.

Сакаме да бидеме секогаш точни и искрени со вас, и затоа нашите цени се формираат при последната понуда на сопствениот мебел што ќе го одберете, земајќи ја предвид моменталната цена на избраните материјали, и комплексноста на производството на мебелот.

ЗОШТО ДУОС МЕБЕЛ?

Предности кои вредат да се одлучите вашиот мебел да биде произведен од нашата компнија
ОД ИДЕА ДО РЕАЛИЗАЦИЈА
Според вашите барања, поддржани од нашите совети за функционалност, ергономија и економичност
3Д ПРОЕКТИРАЊЕ
Ние ви нудиме да го прегледате вашиот проект во 3Д за да ги максимизирате дури и најмалите детали
СЕКОГАШ НА ВРЕМЕ
Квалитетниот тек на работа оди заедно со извршувањето во гарантирано време, без одлагање и одложувања
БЕЗ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ
Нема скриени трошоци и дополнителни плаќања што ќе се појават за време на работниот процес
ПРОФЕСИОНАЛНОСТ
Пристапуваме кон секој проект без оглед на неговата сложеност и обем
БЕСПЛАТЕН ТРАНСПОРТ
Мебелот што сте го нарачале безбедно се транспортира до местото за инсталација
БЕСПЛАТНА МОНТАЖА
Бесплатна  и професионална инсталација на нарачаниот мебел
ПОСТОЈАНА ПОДДРШКА
Нашата одговорност не завршува со монтирање на вашиот мебел.
ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО
Задачите извршени со текот на годините ни овозможија да собереме искуство што се користи при спроведување на поголеми и посложени налози.
КОНКУРЕНТНИ ЦЕНИ
Ние се обидуваме да осигураме дека цената на мебелот е прилагодена на финансиските барања на клиентот.
МЕБЕЛ ПО МЕРКА
Мебелот се изработува според ваши спецификации или идеи и ваш избор на материјали и механизми.
ДОБРО ПОЗНАТИ
Стекнувањето клиенти е практично 90% врз основа на препорака, слободно може да се пофалиме дека доминираме во оваа област
Наше Искуство

Успешно завршени повеќе од
300 проекти

300+
Завршени Проекти
5+
Години Успешна Работа
40+
Странски Клиенти
200+
Задоволни Клиенти

ПРОЦЕС НА РАБОТА

Дали сте спремни за промена?

Вие имате визија за вашиот простор, ние знаеме како да ја реализираме.
apartmentenvelopephone-handsetclockmenu